Para Pharma IGF-1 LR3 1mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-IGF-1 LR3-1mg
- Availability: In Stock
Price:
$56
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (1 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | IGF LR3 |
Para Pharma IGF-1 LR3 1mg
Dragon Pharma TREN / TEST 350
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Trenbolone Enanthate 100mg and Testosterone Enanthate 250mg |
$90
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$85




